İzmir City | İzmir haberleri, İzmir etkinlik, İzmir Şehir Rehberi, Sinema, Konser, Tiyatro
» 
Okan Bayülgen’e TV 8 şoku!
a aa
Tarih : 31 Mart 2013 23:51
Okan Bayülgen’e TV 8 şoku!
Okan Bayülgen'in aylardır resmi ortak statüsüyle kurmaya çalıştığı gençlik kanalı On8 TV projesi rafa kalktı.
Okan Bayülgen’e TV 8 şoku!
reklam

Sabah yazarı Yüksel Aytuğ’un edindiği bilgiye göre ünlü şovmen, kanalın finansını sağlayan TV8’in sahibi Mehmet Nazif Günal’la arası açılınca projeden çekilme kararı aldığını bildirdi.

OKAN Bayülgen’in başına geçeceği ve ‘resmi ortak’ statüsüyle patronluk yapacağı TV 8’in kardeş gençlik kanalı On8 TV projesi şimdilik durdu.

Okan Bayülgen bir gençlik kanalı kurma fikrini önce kanalın genel müdürü Abiş Hopikoğlu’na açmış, proje olumlu bulunmuş ve kanalın sahibi Mehmet Nazif Günal’ın da onayıyla hazırlıklar başlatılmıştı.

Ancak zaman geçtikçe, Günal ile Bayülgen arasındaki ilişki bozuldu ve nihayet kopma noktasına geldi. Geride bıraktığımız günlerde ise diyalog tamamen kesildi.

Okan, ayrılma isteğini bildirince; kanal yönetimi de hazırlık aşamasında yapılan onca masrafı öne sürerek, Bayülgen’e ihtar çekti.

Aslında Okan Bayülgen’in On8 TV’ye ortaklığı tamamen ‘şifahi’ bir anlaşmaydı ve herhangi bir yazılı sözleşmeye dayanmıyordu.

Ancak bir yıldır kanalla ilgili her türlü kararın alınmasında ‘en yetkili ağız’ olan Bayülgen’in, ayrılma kararıyla proje belirsiz bir sürece girdi.

Özel kaynaklardan edindiğim bilgiye göre; Mehmet Nazif Günal, On8 TV projesini Okan’sız sürdürmek ve yeni bir ekip kurmak için çalışmalara başladı.

Ancak uğradığı maddi kayıptan sorumlu tuttuğu Okan Bayülgen’in peşini de kolay kolay bırakacak gibi değil.

TV 8 ile tüm ilişkisini kesen Okan Bayülgen ise yeni projelerini gerçekleştirmek için bazı kanallarla görüşmelerini sürdürüyor.

DİĞER MEDYA HABERLERİ

  • Berrak Tüzünataç hareme giriyor

   Berrak Tüzünataç hareme giriyor

   Yeni sezon başlarken dizilerin fragmanları yayınlanmaya başlandı. Yeni sezonda Kanal D'nin "Fatih" dizisiyle yarışacak olan "Muhteşem Yüzyıl"ın hakkındaki kulisi Vatan'dan Oya Doğan paylaştı. İşte Doğan'ın...

  • Acun Başbakanı neden seviyor?

   Acun Başbakanı neden seviyor?

   Röportaj: Kübra Sönmezışık O Ses Türkiye, Survavior ve Yetenek Sizsiniz Türkiye ile yeni sezona hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı son olarak Başbakan Erdoğan'ın yaşamını...

  • Nejat İşler İntikam dizisinden ayrıldı

   Nejat İşler İntikam dizisinden ayrıldı

   Nejat İşler mutsuz olduğu gerekçesiyle diziden ayrıldı. "Dallas" tarzı dizilerin kendi ideolojik görüşüne uymadığını gerekçe göstereren İşler, artık bundan sonra para için bu tarz projelerde oynayamacağını...

  • Dört Yapraklı Yonca Altın Koza’da

   Dört Yapraklı Yonca Altın Koza’da

   Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, 20. Altın Koza Film Festivali'nin açılışının yapılacağı 16 Eylül akşamı, sinemamızın unutulmaz yıldızları Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik ve...

  • Muhteşem Yüzyıl’da Şehzadeler ortaya çıktı!

   Muhteşem Yüzyıl’da Şehzadeler or...

   Yapımcılığını Timur Savcı'nın yaptığı Muhteşem Yüzyıl, dördüncü sezonunda ekrana veda edecek. 46 yıllık hükümdarlığı süresince Osmanlı topraklarını en geniş sınırlarına ulaştıran, sınırları kıtalara ulaşan...

  • Kurtlar Vadisi’nde büyük sürprizler var

   Kurtlar Vadisi’nde büyük sürpriz...

   Soy Kitabı'na Tapınakçılar'dan önce ulaşan Polat Alemdar, heyetin geleceğini kurtarır kurtarmasına ancak kendi canından da olur! Son arzusu olarak kızı Elif'in kurtarılmasını isteyen Polat'ın ölümü KGT üyesi...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI

baslik

EN ÇOK OKUNANLAR

 • Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
 • Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.
 • Malesef, bu yıl hiç haber girilmedi.