7. İzmir Uluslararası Kukla Günleri

07 Mart 2013  Pulcinella’nın Maceraları – Buca Belediyesi – 10.30 – 14.00

07 Mart 2013  Küçük Büyücüler – İzmir Sanat – 11.00

08 Mart 2013  Pulcinella’nın Maceraları – Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi – 11.00 – 14.00

08 Mart 2013  Herkes Trene! – Fransız Kültür Merkezi 14.00 – 20.00

08 Mart 2013  Soytarılar Evi – Ege Ünv. Atatürk Kültür Merkezi – 20.00

08 Mart 2013  Küçük Büyücüler – Ege Ünv. Atatürk Kültür Merkezi – 11.00

08 Mart 2013  Küçük Kara Balık – Soyer Kültür Sanat Fabrikası 11.00 – 14.00

09 Mart 2013  Çizgi ve Noktanın Öyküsü – Fransız Kültür Merkezi – 11.00

09 Mart 2013  Küçük Büyücüler – Dr.Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Merkezi Avni Anıl Sahnesi – 11.00

09 Mart 2013  Yaşama Tutunanlar – Karşıyaka Opera ve Tiyatro Sahnesi – 20.30
09 Mart 2013  Soytarılar Evi – Fransız Kültür Merkezi – 20.00
09 Mart 2013  Machbeth Mutfakta – Soyer Kültür Sanat Fabrikası – 15.00 – 20.00
10 Mart 2013  Çizgi ve Noktanın Öyküsü – Fransız Kültür Merkezi – 15.00
11 Mart 2013  Pulcinella’nın Maceraları – Bozyaka Kültür Merkezi – 11.00
11 Mart 2013  Herkes Trene! – İzmir Sanat – 14.00 – 20.00
11 Mart 2013  Yaşama Tutunanlar – Konak Devlet Tiyatrosu – 20.00
11 Mart 2013  Gişe – Fransız Kültür Merkezi – 20.00
11 Mart 2013  Kırmızı Örümcek Zambağı – Han Tiyatrosu – 20.00
11 Mart 2013  Küçük Büyücüler – Fatih Koleji – 11.00 – 14.00
11 Mart 2013  Soytarılar Evi – Karşıyaka Devlet Tiyatrosu – 20.00
11 Mart 2013  Masal Sandığı – Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi – 20.00
12 Mart 2013  Masal Sandığı – Yıldız Kenter Sahnesi – 11.00 – 14.00
12 Mart 2013  Ben Yapmadım! – İzmir Sanat – 20.00
12 Mart 2013  Herkes Trene! – Konak Devlet Tiyatrosu – 20.00
12 Mart 2013  Küçük Büyücüler – Dr.Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Merkezi Avni Anıl Sahnesi – 11.00
12 Mart 2013  Git! – Fransız Kültür Merkezi – 20.00
12 Mart 2013  Yaşama Tutunanlar – Karşıyaka Devlet Tiyatrosu – 20.00
13 Mart 2013  Masal Sandığı – Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi – 11.00
13 Mart 2013  Herkes Trene! – Fransız Kültür Merkezi – 20.00
13 Mart 2013  Küçük Büyücüler – Nedret Güvenç Sahnesi – 11.00 – 14.00
13 Mart 2013  Ormanlar Diyarında – Buca Belediyesi – 10.30 – 14.00
14 Mart 2013  Masal Sandığı – Güzelyalı Kültür Merkezi – 11.00
14 Mart 2013  Ayıcığın Maceraları – Soyer Kültür Sanat Fabrikası 11.00 – 14.00
14 Mart 2013  Sonbahar Portreleri – Han Tiyatrosu – 20.00
14 Mart 2013  Kırmızı Örümcek Zambağı – Fransız Kültür Merkezi – 20.00
14 Mart 2013  Küçük Büyücüler – Ziya Gökalp Kültür Merkezi – 14.00
14 Mart 2013  Git! – Ege Ünv. Atatürk Kültür Merkezi – 20.00
14 Mart 2013  Ormanlar Diyarında – Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Sanat Merkezi – 14.00
14 Mart 2013  Oradan Buradan – Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi – 11.00
15 Mart 2013  Oradan Buradan – Güzelyalı Kültür Merkezi – 15.00 – 20.00
15 Mart 2013  Yaşlı Kuklacı – Narlıdere Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi – 11.00 – 14.00
15 Mart 2013  Ayıcığın Maceraları – Fransız Kültür Merkezi – 11.00 – 14.00
15 Mart 2013  Romeo ve Juliet – İzmir Sanat – 20.00
15 Mart 2013  Yaşama Tutunanlar – Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi – 11.00 – 14.00
15 Mart 2013  Yaşama Tutunanlar – Ege Ünv. Atatürk Kültür Merkezi – 20.00
16 Mart 2013  Romeo ve Juliet – İzmir Sanat – 20.00
16 Mart 2013  Ayıcığın Maceraları – Dr.Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Merkezi Avni Anıl Sahnesi – 11.00
16 Mart 2013  Masal Sandığı – Karşıyaka Opera ve Tiyatro Sahnesi – 20.30
16 Mart 2013  Oradan Buradan – Bozyaka Kültür Merkezi – 15.00 – 20.00
16 Mart 2013  Arash – Soyer Kültür Sanat Fabrikası – 15.00
16 Mart 2013  Yaşama Tutunanlar – Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi – 15.00 – 20.00
16 Mart 2013  Sonbahar Portreleri – Fransız Kültür Merkezi – 14.00
17 Mart 2013  Oradan Buradan – Gelişim Koleji – 11.30
17 Mart 2013  Masal Sandığı – İzmir Sanat – 15.00
17 Mart 2013  Nereye Kadar? – Fransız Kültür Merkezi – 15.30
18 Mart 2013  Nereye Kadar? – Fransız Kültür Merkezi – 20.00
18 Mart 2013  Karyus ve Baktus – Fransız Kültür Merkezi – 11.00
18 Mart 2013  Renklerin Dansı  – İzmir Sanat – 11.00
18 mart 2013  Ormanlar Diyarında – Bozyaka Kültür Merkezi – 11.00 – 14.00
18 Mart 2013  Metamorfoz – Karşıyaka Devlet Tiyatrosu – Karşıyaka Devlet Tiyatrosu – 20.00
18 Mart 2013  Arash – Han Tiyatrosu 20.00
18 Mart 2013  Düşlerim ve Ben – Konak Devlet Tiyatrosu – 20.00
19 Mart 2013  Karyus ve Baktus – Bozyaka Kültür Merkezi – 11.00
19 Mart 2013  Kısa Öyküler – Nedret Güvenç Sahnesi – 16.00 – 20.00
19 Mart 2013  Nereye Kadar? – Fransız Kültür Merkezi – 20.00
19 Mart 2013  Bir Sergiden Tablolar – Karşıyaka Devlet Tiyatrosu – 11.00
19 Mart 2013  Metamorfoz – İzmir Sanat – 20.00
19 Mart 2013  Ormanlar Diyarında – Karşıyaka Belediyesi Bülent Ecevit Kültür Merkezi – 11.00 – 14.00
19 Mart 2013  Nella’nın Kanatları – Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Sanat Merkezi – 11.00
19 Mart 2013  Renklerin Dansı  – Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi – 11.00 – 14.00
20 Mart 2013  Karyus ve Baktus – Buca Belediyesi – 10.30 – 14.00
20 Mart 2013  Oradan Buradan – Özel Ege Lisesi – 10.30
20 Mart 2013  Oradan Buradan – Bahçeşehir Koleji – 15.00
20 Mart 2013  Nella’nın Kanatları – Soyer Kültür Sanat Fabrikası – 11.00
20 Mart 2013  Aptal Olan Kazansın – Fransız Kültür Merkezi – 11.00 – 14.00
20 Mart 2013  Ormanlar Diyarında – Ziya Gökalp Kültür Merkezi – 11.00
20 Mart 2013  Nereye Kadar? – Karşıyaka Devlet Tiyatrosu – 20.00
20 Mart 2013  Bir Sergiden Tablolar – Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi – 11.00
20 Mart 2013  Renklerin Dansı  – Karşıyaka Devlet Tiyatrosu – 11.00
21 Mart 2013  Kısa Öyküler – Ege Ünv. Atatürk Kültür Merkezi – 20.00
21 Mart 2013  Karyus ve Baktus – Karşıyaka Belediyesi Bülent Ecevit Kültür Merkezi – 11.00
21 Mart 2013  Düşlerim ve Ben – Han Tiyatrosu – 20.00
21 Mart 2013  Bir Sergiden Tablolar – İzmir Sanat – 11.00
21 Mart 2013  Aptal Olan Kazansın – Güzelyalı Kültür Merkezi – 11.00 – 14.00
21 Mart 2013  Nella’nın Kanatları – Fransız Kültür Merkezi – 11.00
21 Mart 2013  Metamorfoz – İzmir Sanat – 20.00
22 Mart 2013  Düşlerim ve Ben – Ege Ünv. Atatürk Kültür Merkezi – 20.00
22 Mart 2013  Karyus ve Baktus – Güzelyalı Kültür Merkezi – 11.00
22 Mart 2013  Renklerin Dansı  – Fransız Kültür Merkezi – 11.00
22 Mart 2013  Oradan Buradan – Karşıyaka Belediyesi Bülent Ecevit Kültür Merkezi – 11.00
22 Mart 2013  Oradan Buradan – Dr.Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Merkezi Avni Anıl Sahnesi  – 20.00
22 Mart 2013  Metamorfoz – Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi – 18.00
23 Mart 2013  Renklerin Dansı  – Fransız Kültür Merkezi – 11.00
23 Mart 2013  Shlemiel Varşova’ya Gittiğinde – İzmir Sanat – 20.00
23 Mart 2013  Düşlerim ve Ben – Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi – 20.00
23 Mart 2013  Kısa Öyküler – Fransız Kültür Merkezi – 20.00
23 Mart 2013  Ben Yapmadım! – Ege Ünv. Atatürk Kültür Merkezi – 20.00
24 Mart 2013  Shlemiel Varşova’ya Gittiğinde – İzmir Sanat – 15.00
27 Mart 2013  Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası – Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi 20.00
28 Mart 2013  Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası – Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi 20.00
29 Mart 2013  Cennet Oteli – Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi – 20.00
30 Mart 2013  Cennet Oteli – Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi – 20.00
31 Mart 2013  Yasak Aşklar – Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi – 20.00
01 Nisan 2013 Yasak Aşklar – Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi – 20.00
02 Nisan 2013 Sınırda – İzmir Sanat – 20.00
03 Nisan 2013 Sınırda – İzmir Sanat – 20.00
05 Nisan 2013 Hamlet – Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
06 Nisan 2013 Hamlet – Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın