Aybaba özür diledi

Beşiktaş Teknik Direktörü Spor Toto Süper Lig’de deplasmanda Akhisar Belediyespor’a 4-1 mağlup olan Beşiktaş’ın teknik direktörü Samet Aybaba, “Herkesten özür diliyorum. Bu sonuç bize hiç yakışmadı” dedi.

Aybaba, maçtan sonra katıldığı basın toplantısında, çok isteksiz, heyecansız ve karşılaşmayı kazanmak için hiçbir şey yapmayan bir görüntü çizdiklerini belirterek, şöyle konuştu:

“Karşımızda çok istekli, çok arzulu, bulunduğu yeri bilen ve buradan kurtulmayı isteyen bir rakip vardı. 1-1’i yakaladıktan sonra da çok basit hatalar yaptık. Sonrasında böyle bir sonuç ortaya çıktı. Herkesten özür diliyorum, bize hiç yakışmadı. Ligde hedeflediğimiz bir yer vardı. Hatta yukarıdaki rakibin puan kaybedeceğini ihtimaliyle daha büyük hedef düşünüyorduk. Kalan 4 haftada bulunduğumuz yeri korumaya çalışacağız.”

Aybaba, taraftarların “istifa” çağrılarının hatırlatılması üzerine, şunları söyledi:

“Taraftarın böyle bir skordan sonra tepki göstermesi normal. Ancak 4 maç daha var. Mukavelemiz devam ediyor. 4 maç geçer, sonra oturur konuşuruz. Takımı toparlamamız lazım. Son 2 haftada futbolun dışında her şeyle bizi bozmaya çalıştılar. Beşiktaş, her şeyin üzerindedir. Camianın birbirine destek olması lazım. Sorunları, problemleri bırakmamız gerekiyor. Son 4 maçta dirençli durmamız lazım. Beşiktaş’ta birçok teknik direktör görev yapmıştır ancak önemli olan Beşiktaş’tır.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın