“Çok zor bir maç oldu”

Beşiktaş’ın Portekizli futbolcusu Manuel Fernandes, Spor Toto Süper Lig’de 3-1 kaybettikleri Kasımpaşa maçının kendileri için çok zor geçtiğini söyledi.

Fernandes, karşılaşma sonrası katıldığı basın toplantısında, Kasımpaşa’nın hücum hattında kaliteli oyuncuları bulunduğunu ifade ederek, “Yakaladıkları ani atakları iyi değerlendirdiler. İkinci golü yedikten sonra ikinci yarıya maça ortak olmak için çıktık ancak üçüncü golü yedik. Bundan sonra maç bizim için daha da zor oldu. Kazanmamız gerekiyordu ama bunu başaramadık” diye konuştu.

Daha önce sakatlığı nedeniyle 2-3 hafta oynamayacağının açıklandığının hatırlatılması üzerine Fernandes, “Kendimi iyi hissettiğim için oynadım. Hafta içinde belirli testlerden geçtim. İyileşme süreci beklediğimizden daha hızlıydı ve bugün sahaya çıktım” şeklinde konuştu.

Olcay: İyi başladık ama olmadı
Beşiktaşlı futbolcu Olcay Şahan ise maça her zamanki gibi iyi başladıklarını belirterek, “Sonra kontra atak golüyle geri düştük. Beraberliği bulduk, sonra yine ani ataklarla gol yedik. İlk yarıda iyi oynadık ancak aynısını ikinci yarıda gerçekleştiremedik” ifadelerini kullandı.

Milli takıma seçildiği için mutlu olduğunu dile getiren Olcay, “Bugün 3 puanı alsaydık daha da çok mutlu olurdum” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın