Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses’in kızı mı?

Programın daimi konuklarından biri, Sami Bey ‘Bir kızımız var. Onun Sayın İbrahim Tatlıses’in kızı olduğunu düşünüyorum. Dilan kızımız. Gururla çalışıyor. Yani bu kadar tevazu olur’ dedi.

BİZ BUNU BİLİYORDUK

Songül Karlı’nın ‘Samiciğim sen bu duyumu nereden aldın?’ demesi üzerine Dilan Çıtak stüdyoyu terk etti.
Program sunucularından Uğur Arslan yaşanan gelişmenin ardından ‘Biz bunu biliyorduk ama söylemek istemediği için söylemiyoruz. Dilan pek dillendirmek istemiyor meseleyi. Şu an çok üzüldü’ açıklamasını yaptı.

HEPİMİZİN HAYRANLIK DUYDUĞU BİRİSİNİN KIZI

Çıtak’ı yeniden stüdyoya çağıran Arslan ‘Dilan lütfen yerine gelsin. Bu meseleden bahsetmeyeceğiz. Bu ayıp ya da kötü bir şey değil. Sonuçta hepimizin çok sevdiği ve hayranlık duyduğu birisinin kızı burada bizimle birlikte mesai yapıyor, çalışıyor. Onun da işi… ayakları üstünde duruyor. Duracak tabii’ diyerek durumu toparlamaya çalıştı.

Songül Karlı ise ‘Dilan çok onurlu ve gururlu bir kız. Kimseden bir şey beklemiyor. Okudum, kendi ayaklarının üstünde duruyor. Çok cici ve asil bir kız. Biz bunu çok başlardan beri biliyorduk ama söylemiyorduk. Kendi söylemek isterse o zaman söylenecek bir şeydi diye düşünüyorum’ dedi.

VURULUNCA ‘ BABA BABA’ DİYE HASTANEYE KOŞTU

Daha önce de Dilan Çıtak’ın, Tatlıses vurulduğunda ‘baba, baba’ diye hastaneye koştuğu konuşulmuştu.

Bir cevap yazın