Erdoğan’ın İsrail tezini doğrulayan görüntüler

Yeni Akit gazetesi Eylül 2012’de video paylaşım sitelerine düşen görüntüleri yeniden manşetine taşıyarak gündeme getirdi. Haberdeki görüntülerde, 5-6 yaşındaki İsrailli çocukların ‘İnsanları öldürmek, Arapları öldürmek’ hakkında ne derece iştahlı oldukları gözlerinden okunabiliyor. Çocuklar ayrıca ne kadar çok insan öldürürlerse o kadar başarılı kabul edilecekleri yönünde de eğitiliyorlar.

NEFRET SUÇU KAYNAĞI MUHARREF TEVRAT

İnsan öldürme konusunda çocuklara verilen ‘formasyonun’ kaynağının bizzat Yahudiliğin ‘kutsal’ metni muharref Tevrat’a dayandığı biliniyor. Tevrat’ın sözde ayetlerinden Samuel – Bab 15 Ayet 3’de Yahudilere şu emir veriliyor: “Onların her şeylerini tamamen yok et ve onlara acıma. Erkekten kadına, çocuktan, emzikte olan bebeğe, öküzden koyuna ve deveden eşeğe kadar hepsini öldür.” Muharref Tevrat’ın katliam emirleri şöyle devam ediyor; Hezekiel – Bap 39 Ayet 18-20: “Et yiyin ve kan için. Yiğitlerin etini yiyecek, dünya beylerinin kanını, koçların, kuzuların ve boğaların kanını içeceksiniz…” Yaremya – Bap 12 Ayet 3: “Onları kasaplık koyunlar gibi ayır ve öldürme günü için onları hazırla.”

ERDOĞAN’I HAKLI ÇIKARDILAR

Görüntülerde hafta sonu tatillerinde ufacık çocuklarını askeri kamplara götürerek ‘öldürme’ üzerine eğitimlere tabi tutan İsrailliler, Başbakan Erdoğan’ın İsrail Cumhurbaşkanı’nın yüzüne sarf ettiği, ‘siz öldürmeyi iyi bilirsiniz’ sözlerini de doğrulamış oldular.

NE KADAR İNSAN ÖLDÜRMEYİ HAYAL EDİYORSUN?

Video görüntüsünde çocuklara sorulan sorular ve alınan cevaplardan oluşan diyaloglardan bir kısmı aynen şöyle:

¥ Size silahları gösterdim değil mi? Tüfek, şarjör, 50 kalibreleri… Makineli silahları, havan ve el bombalarını…
¥ El bombasını nasıl kullanırsın?
-Pimini çekip düşmana fırlatırsın.
¥ Nerede olmak istiyorsun?
-Hava kuvvetlerinde, gökyüzünden füzeleri ateşlemek istiyorum.
¥ Tankın içindeyken neyi hayal ettin?
-İnsanları öldürüyordum.
¥ Kimler?
-Araplar. Ölü bir Arab’ı hayal ettim. Ve bu beni mutlu etti.
¥ Hangi silah daha fazla insan öldürür?
-Merkava 4 (Tank)
¥ Ne kadar insan öldürmeyi hayal ediyorsun?
-85.

Bir cevap yazın