CarrefourSA Karşıyaka AVM

CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi; Adidas, DeFacto, İkiler, Koton, LC Waikiki, Marks&Spencer, Mothercare, Nike gibi Türkiye’de ve dünyada önde gelen kadın, erkek, çocuk tekstil markalarına ve Tekin Acar Cosmetics gibi kozmetik markalarına, ayrıca Samsung gibi dünyaca ünlü teknoloji markalarına ve ziyaretçilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabilecekleri Teknosa ve Vatan Notebook gibi birçok farklı markaya ev sahipliği yapmaktadır.

Çocuklar için her türlü eğlenceyi sunan  Kiddyland gibi markalarla, ziyaretçilerin her türlü ihtiyacına cevap veren geniş mağaza yelpazesiyle CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine toplamda 62 adet mağazasıyla hizmet vermektedir. 1.650 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı, İzmir’de bulunan en büyük CarrefourSA Hipermarketi  barındırmasıyla da fark yaratmaktadır.

Her gün 09:00 – 22:00 saatleri arasında ziyaretçilerine hizmet veren CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin rahat ve de eğlenceli alışveriş yapabilmesi için değişik aktiviteler, sergiler, hediyeler, müzik dinletileri gibi olanaklar sunmaktadır.

 

CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi: Cahar Dudayev Bulvarı Şemikler Mahallesi 6524 Sokak No:6 Karşıyaka – İzmir

Telefon: +90 (232) 324 40 64  Fax: +90 (232) 324 36 44 E-Mail: info@carrefoursakarsiyaka.com

CarrefourSA Hipermarket Yönetim:  +90 (232) 398 21 00

YEL DEĞİRMENİ ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yel Değirmeni Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yel Değirmeni Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yel Değirmeni Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Yel Değirmeni Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: YEL DEĞİRMENİ ANAOKULU
Adresi: 268/8. SOKAK NO:1-B-2 BAYRAKLI/İZMİR
Telefon:    0232 347 8758

ŞİRİNCE ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şirince Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şirince Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şirince Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Şirince Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: ŞİRİNCE ANAOKULU
Adresi: 250. SK. NO:16/B-3 H. ATİLLA SİTESİ MANAVKUYU
Telefon: 0232 373 1275
Faks:
E-mail: sirinceanaokulu@hotmail.com

SEVECEN ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sevecen Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sevecen Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sevecen Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Sevecen Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum:    Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: SEVECEN ANAOKULU
Adresi: 205/1 SK. NO:10 H. ATİLLA SİT – BAYRAKLI
Telefon: 0232 339 3570
Faks:  –
E-mail: sevecenanaokulu@hotmail.com

SELÇUK SOYER ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Selçuk Soyer Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Selçuk Soyer Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Selçuk Soyer Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Selçuk Soyer Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum:    Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: SELÇUK SOYER ANAOKULU
Adresi: MANAS BULVARI 613. SK NO:10/B BAYRAKLI
Telefon: 0232 435 0483
Faks:  –
E-mail: canimokulumsoyer@hotmail.com

OLGU ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Olgu Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Olgu Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Olgu Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Olgu Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum:    Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: OLGU ANAOKULU
Adresi: DUMLUPINAR CAD. NO:64/A BAYRAKLI
Telefon: 0232 347 4790

MİNİKÇE ÇOCUKEVİ ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Minikçe Çocukevi Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Minikçe Çocukevi Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Minikçe Çocukevi Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Minikçe Çocukevi Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum:     Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: MİNİKÇE ÇOCUKEVİ ANAOKULU
Adresi: 273/1 SK NO:10/A HARPUT SİTESİ BAYRAKLI
Telefon: 0232 348 7845
Faks:  –
E-mail: cemiltomakin@minikce.com

MİNİK ADIMLAR ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Minik Adımlar Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Minik Adımlar Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Minik Adımlar Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Minik Adımlar Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum:     Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: MİNİK ADIMLAR ANAOKULU
Adresi: 597/5. SOK. NO:4/A BAYRAKLI/İZMİR
Telefon: 0232 345 7593
Faks :  –
E-mail : bilgi@minikadimlaranaokulu.net

MERTCAN ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mertcan Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mertcan Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mertcan Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Mertcan Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum:     Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: MERTCAN ANAOKULU
Adresi: 268/1. SOKAK NO:7 BAYRAKLI/İZMİR
Telefon: 0232 34 82546

MAVİ EGE ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mavi Ege Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mavi Ege Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mavi Ege Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Mavi Ege Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: MAVİ EGE ANAOKULU
Adresi: 1900 SOKAK NO:8/1 BAYRAKLI/İZMİR
Telefon:   0532 686 9223

KARŞIYAKA MAVİ KÜRE ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karşıyaka Mavi Küre Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karşıyaka Mavi Küre Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karşıyaka Mavi Küre Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Karşıyaka Mavi Küre Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum:     Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: KARŞIYAKA MAVİ KÜRE ANAOKULU
Adresi: 2131.SOK. NO:5/A-B-C BAYRAKLI/İZMİR
Telefon: 0232 462 2900
Faks:  –
E-mail: info@mavikureanaokulu.com

İZMİR PARK ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; İzmir Park Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, İzmir Park Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, İzmir Park Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile İzmir Park Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum:     Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: İZMİR PARK ANAOKULU
Adresi: 286/6 SOKAK NO:15 BAYRAKLI/İZMİR
Telefon: 0232 348 6608
Faks:  –
E-mail: info@izmirparkanaokulu.com

IŞIK ÖZEL EĞİTİM OKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Işık Özel Eğitim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Işık Özel Eğitim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Işık Özel Eğitim Okulu SBS taban puanları, Işık Özel Eğitim Okulu öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Işık Özel Eğitim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile Işık Özel Eğitim Okulu yıllık okul ücreti ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: IŞIK ÖZEL EĞİTİM OKULU
Adresi: MANSUROĞLU MAH. 613 SK NO:2/A BAYRAKLI
Telefon: 0232 462 3401
Faks:
E-maiL: isik_ilkogretim@isikozelegitim.com

HÜSEYİN ASLAN ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hüseyin Aslan Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hüseyin Aslan Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hüseyin Aslan Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Hüseyin Aslan Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: HÜSEYİN ASLAN ANAOKULU
Adresi: MANSUROĞLU APT 269.SK NO:12 BAYRAKLI
Telefon: 0232 348 4949

GÜLBEBEĞİM ANAOKULU 2 (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gülbebeğim Anaokulu 2 öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gülbebeğim Anaokulu 2 resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gülbebeğim Anaokulu 2 öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Gülbebeğim Anaokulu 2 yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum:     Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: GÜLBEBEĞİM ANAOKULU 2
Adresi: 911. SOKAK NO:46 D:1-2 BAYRAKLI
Telefon: 0232 374 2724

ÇOCUK DÜNYASI ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çocuk Dünyası Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çocuk Dünyası Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çocuk Dünyası Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Çocuk Dünyası Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: ÇOCUK DÜNYASI ANAOKULU
Adresi: DUMLUPINAR CADDESİ NO:36 BAYRAKLI
Telefon:   0232 347 2752
Faks:  –
E-mail: cocuk.dunyasi@mynet.com

BORNOVA GÖZBEBEĞİM ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bornova Gözbebeğim Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bornova Gözbebeğim Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bornova Gözbebeğim Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Bornova Gözbebeğim Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum:     Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: BORNOVA GÖZBEBEĞİM ANAOKULU
Adresi: 283/8. SOKAK NO:2/1-A BAYRAKLI
Telefon: 0232 348 5253

BORNOVA ELİT ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bornova Elit Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bornova Elit Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bornova Elit Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Bornova Elit Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum:      Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: BORNOVA ELİT ANAOKULU
Adresi: 221SOK.NO:26 BAYRAKLI/İZMİR
Telefon: 0232 388 6413
Faks:  –
E-mai: elitanaokulu@tt.net.tr

BAŞAK ÇOCUKEVİ ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Başak Çocukevi Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Başak Çocukevi Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Başak Çocukevi Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Başak Çocukevi Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum:      Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: BAŞAK ÇOCUKEVİ ANAOKULU
Adresi: 275/1 SOK. NO:18 ÇAMKIRAN-BORNOVA
Telefon: 0232 374 7425
Faks:  –
E-mail: info@basakanaokulu.net

ATAKAN ABİ ANAOKULU (İzmir, Bayraklı)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Atakan Abi Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Atakan Abi Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Atakan Abi Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Atakan Abi Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum:     Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BAYRAKLI
Adı: ATAKAN ABİ ANAOKULU
Adresi: BORNOVA İLÇESİ 616 SOKAK NO:27 BAYRAKLI
Telefon: 0232 346 3839
Faks:  –
E-mail: atakan_abi@hotmail.com