80.Yıl Aşağı Aktepe İlköğretim Okulu

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 80.yıl Aşağı Aktepe İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 80.yıl Aşağı Aktepe İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 80.yıl Aşağı Aktepe İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 80.yıl Aşağı Aktepe İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BEYDAĞ
Adı: 80.YIL AŞAĞI AKTEPE İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Aşağı Aktepe Mah.
Telefon : 0232 592 6439

GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU (İzmir, Bergama)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gazi İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gazi İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gazi İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gazi İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: KURTULUŞ MAHALLESİ KINIK CADDESİ NO:101
Telefon: 232 631 2856
Faks: 232 631 4762

FEVZİPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU (İzmir, Bergama)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Fevzipaşa İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Fevzipaşa İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Fevzipaşa İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Fevzipaşa İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: FEVZİPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: FEVZİPAŞA MAHALLESİ FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:1
Telefon:  232 631 2848
Faks: 232 631 2848

FATİH İLKÖĞRETİM OKULU (İzmir, Bergama)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Fatih İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Fatih İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Fatih İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Fatih İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: FATİH İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Fatih Mh.Şht. M. Yılmaz Cd. Bergama
Telefon:  232 632 3170
Faks: 232 632 3170

 

DEREKÖY EBSO İLKÖĞRETİM OKULU

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Dereköy Ebso İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Dereköy Ebso İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Dereköy Ebso İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Dereköy Ebso İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: DEREKÖY EBSO İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Dereköy Köyü Bergama izmir
Telefon:  232 635 1061

DAĞISTAN İLKÖĞRETİM OKULU (İzmir, Bergama)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Dagıstan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Dagıstan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Dagıstan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Dagıstan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: DAGISTAN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Dağıstan Köyü -Bergama izmir
Telefon Numarası: 232 648 0228

ÇİT AHMETBEYLER İLKÖĞRETİM OKULU

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çit Ahmetbeyler İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çit Ahmetbeyler İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çit Ahmetbeyler İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çit Ahmetbeyler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: ÇİT AHMETBEYLER İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çitahmetler Köyü Bergama izmir
Telefon:  232 662 0068

ÇELTİKÇİ İLKÖĞRETİM OKULU

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çeltikçi İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çeltikçi İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çeltikçi İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çeltikçi İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: ÇELTİKÇİ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çeltikçi Köyü Bergama izmir
Telefon Numarası: 232 635 1046

CUMHURİYET LİSESİ (İzmir, Bergama)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Cumhuriyet Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Cumhuriyet Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Cumhuriyet Lisesi SBS taban puanları, Cumhuriyet Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Cumhuriyet Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: CUMHURİYET LİSESİ
Adresi: GAZİOSMSNPAŞA MAHALLE METE SOKAK NO:6
Telefon:  232 631 2866
Faks: 232 631 2865

CAMAVLU İLKÖĞRETİM OKULU (İzmir, Bergama)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Camavlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Camavlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Camavlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Camavlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Bağlı olduğu kurum:  Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: CAMAVLU İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çamavlu Köyü -Bergama/ izmir
Telefon Numarası: 2326523156

BÖLCEK İLKÖĞRETİM OKULU (İzmir, Bergama)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bölcek İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bölcek İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bölcek İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bölcek İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: BÖLCEK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: BÖLCEK KASABASI
Telefon Numarası: 232 654 3013
Faks Numarası: 232 654 3021

BERGAMA LİSESİ

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bergama Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bergama Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bergama Lisesi SBS taban puanları, Bergama Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bergama Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: BERGAMA LİSESİ
Adresi: BAHÇELİEVLER MAHALLESİ BAYATLI SİTESİ
Telefon:  232 631 2821
Faks: 232 631 2821

BERGAMA GÖÇBEYLİ ÇOK PROGRAMLI LİSESİ

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bergama Göçbeyli Çok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bergama Göçbeyli Çok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bergama Göçbeyli Çok Programlı Lisesi SBS taban puanları, Bergama Göçbeyli Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bergama Göçbeyli Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: BERGAMA GÖÇBEYLİ ÇOK PROGRAMLI LİSESİ
Adresi: Göçbeyli Beldesi Bergama
Telefon:  232 643 5803
Faks: 232 643 5961

BERGAMA BAKIRÇAY İLKÖĞRETİM OKULU

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bergama Bakırçay İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bergama Bakırçay İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bergama Bakırçay İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bergama Bakırçay İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile Bergama Bakırçay İlköğretim Okulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: BERGAMA BAKIRÇAY İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: FATİH MAH. ANAFARTALAR CAD.
Telefon:  232 633 1613
Faks:
E-mail: bakircayilkogretimokulu@hotmail.com

BERGAMA ANAOKULU

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bergama Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bergama Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bergama Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Bağlı olduğu kurum:  Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: BERGAMA ANAOKULU
Adresi: ZAFER MAH.SÜMER CAD.NO:2/B
Telefon Numarası: 232 631 5876
Faks Numarası: 232 631 5876

BERGAMA ANADOLU TEKNİK LİSESİ, ANADOLU MESLEK LİSESİ, TEKNİK LİSE VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bergama Anadolu Teknik Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise Ve Endüstri Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bergama Anadolu Teknik Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise Ve Endüstri Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bergama Anadolu Teknik Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise Ve Endüstri Meslek Lisesi SBS taban puanları, Bergama Anadolu Teknik Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise Ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bergama Anadolu Teknik Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise Ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: BERGAMA ANADOLU TEKNİK LİSESİ
Adresi: MALTEPE MAH STADYUM CAD. NO:2
Telefon Numarası: 232 631 2857
Faks Numarası: 232 631 2857

BERGAMA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bergama Anadolu Öğretmen Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bergama Anadolu Öğretmen Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bergama Anadolu Öğretmen Lisesi SBS taban puanları, Bergama Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bergama Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: BERGAMA ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
Adresi: ERTUĞRUL MH. CUMHURİYET CD.NO:71
Telefon : 232 631 5082
Faks: 232 632 0938

BERGAMA ANADOLU LİSESİ

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bergama Anadolu Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bergama Anadolu Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bergama Anadolu Lisesi SBS taban puanları, Bergama Anadolu Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bergama Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: BERGAMA ANADOLU LİSESİ
Adresi: ERTUĞRUL MAH. CUMHURIYET CAD.NO:71/3
Telefon:  232 633 6358
Faks: 232 631 5520

BERGAMA 70.YİL SAĞLIK MESLEK LİSESİ

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bergama 70.yil Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bergama 70.yil Sağlık Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bergama 70.yil Sağlık Meslek Lisesi SBS taban puanları, Bergama 70.yil Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bergama 70.yil Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: BERGAMA 70.YİL SAĞLIK MESLEK LİSESİ
Adresi: BAHÇELİEVLER MH.ASKLEPİON CD.
Telefon:  232 632 7006
Faks: 232 632 7006

AZİZİYE İLKÖĞRETİM OKULU (İzmir, Bergama)

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Aziziye İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Aziziye İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Aziziye İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Aziziye İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: AZİZİYE İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Aziziye Köyü Bergama izmir
Telefon Numarası: 232 644 1218

AYASKENT İRFAN KIRDAR İLKÖĞRETİM OKULU

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ayaskent İrfan Kırdar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ayaskent İrfan Kırdar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ayaskent İrfan Kırdar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ayaskent İrfan Kırdar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Yer: İZMİR / BERGAMA
Adı: AYASKENT İRFAN KIRDAR İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: AYASKKENT KINIK CAD.NO=36. AYASKENT
Telefon: 232 644 1005
Faks: 232 644 1005