Kelime Oyunu da kanal değiştirdi

Ekranların en çok izlenen bilgi yarışması olan ve şimdiye kadar 5000’den fazla yarışmacıyı konuk eden “Kelime Oyunu” yepyeni bölümleri ve yarışmacılarıyla yeni sezonda yeni kanalı Show TV’de ekrana gelecek.

“Kelime Oyunu”, Ali İhsan Varol’un farklı sunumuyla 12 Ağustos Pazartesi akşamından itibaren hafta içi her gün saat 18:30’da canlı yayınla ve hafta içi her gün saat 00.30’da tekrar bölümleriyle Show TV’de…

Defne Samyeli hangi gazete ile anlaştı?

Ünlü spiker Defne Samyeli, Milliyet ile anlaştı.Demirören Ailesi ile el sıkışan Samyeli, Milliyet Web TV’nin yayın yönetmenliğini yapacak.

Defne Samyeli ayrıca Milliyet Web TV’nin dijital haberlerinin ekran yüzü olacak.

Uzun yıllar Show TV’de ana haber spikerliği yapan Samyeli, Milliyet gazetesinde daha önce köşe yazarlığı da yapmıştı. Samyeli en son A Haber’de A3 Haber Kuşağı’nı sunuyordu.

Mehmet Ali Birand’ın yerine o mu geliyor?

Mehmet Ali Birand’ın hayatını kaybetmesinin ardından Kanal D’de taşlar yerinden oynamaya başladı

Mehmet Ali Birand’ın hayatını kaybetmesinin ardından Kanal D’de Ana Haber’in başına geçecek ismin Ali Kırca olacağı iddia ediliyor.

Atv’den ayrıldıktan sonra Show Tv’ye transfer olan Ali Kırca’nın şimdi de Kanal D Ana Haber Genel yayın Yönetmeni olacağı konuşuluyor.

Show Tv’de ücretlerin ödenmemesi nedeniyle rahatsızlık yaşayan Ali Kırca’nın Kanal D ile anlaştığı ve bu transferin kısa süre içinde resmiyet kazanacağı gelen bilgiler arasında.