Galaxy Note 8.0 kömür karası renginde de satılacak

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Dünya Mobil Kongresi’nde tanıtılanSamsung’un yeni Tablet PC’si Galaxy Note 8.0 kömür karası renginde de kullanıcıların beğenisine sunulacak.

KÖMÜR KARASI RENGİNDE GELECEK

Geçtiğimiz hafta Samsung, Galaxy Note 8.0 Tablet PC’nin tanıtımında beyaz renkteki ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunacağını açıklamıştı. Samsung yetkilileri yeni renklerin geleceğini söylemiş fakat bu renklerin neler olduğunu açıklamıştı. Geçtiğimiz gün içerisinde Phone Arena sitesinin yaptığı habere göre bu renklerden bir tanesi ortaya çıktı. Site kömür karası rengine bürünmüş bir Samsung Galaxy Note 8.0 Tablet PC’sinin görselini yayınladı. Bu yeni modelin ne zaman piyasaya çıkacağı konusunda ise henüz herhangi bir bilgi yok.

Samsung’un yeni Tablet PC’si Galaxy Note 8.0 özellikle iPad Mini ile gireceğirekabet ile önümüzdeki günlerde adından fazlasıyla söz ettireceğe benziyor. 1280 x 800 piksellik 8 inç ekrana sahip olan bu yeni Tablet PC modeli Exynos 4 çekirdekli işlemciye, 2 GB belleğe ve Android 4.1.2 işletim sistemine sahip. 16, 32 ve 64 GB’lık depolama birimine sahip modeller ile kullanıcıların beğenisine sunulacak Galaxy Note 8.0’ın fiyatı ise 350 Euro civarında olacak.

Bir cevap yazın