Kenan Doğulu’dan ayrılık iddialarına yanıt

Nişan tarihini ertelediği için sevgilisi Kenan Doğulu’dan ayrıldığı iddia edilen Beren Saat, amacına ulaştı. Geçtiğimiz günlerde “Ne zaman nişanlanıyorsunuz?” sorusuna“Nereden çıkarıyorsunuz bu haberleri? Nişan falan yok” diye yanıt veren Kenan Doğulu, o soruya bu kez “Güzel bir tarihte nişanlanacağız” şeklinde yanıt verdi.

“AYRILMADIK”

Kıvanç Tatlıtuğ-Azra Akın ve Hacı Sabancı-Özge Ulusoy ayrılığından sonra magazin dünyasında biten aşklara bir yenisinin daha eklendiği idda ediliyordu. Dedikodulara göre ünlü popçu Kenan Doğulu ve Beren Saat arasında da soğuk rüzgarlar esiyordu. Doğulu’nun nişan tarihini ertelediği için Beren Saat’in ayrılmak istediği iddiaları da ayyuka çıktı. Sevilen popçu önceki gün İstinyePark’ta alışveriş turuna çıktı.

“KISMETSE NİŞANLANACAĞIZ”

Annesine doğum günü hediyesi aldığını söyleyen Kenan Doğulu, Beren ile ayrıldıkları iddialarını duyunca neye uğradığını şaşırdı. “Allah korusun. Biz çok mutluyuz, keyfimiz yerinde. Allah bizi ayırmasın” diyerek aşkını açık bir dille ifade eden yakışıklı popçu, “Nişanı kısmetse güzel bir tarihte yapacağız” dedi.

Bir cevap yazın