Leyla ile Mecnun dizisi yayından kaldırıldı mı?

Hürriyet Gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu, olayların sona ermesinin ardından sevilen dizinin akıbetinin ne olacağının bilinmediğini ifade etti. Dizinin genel yönetmeni Onur Ünlü’nün “Dizinin kalktığı dedikoduları kulaktan kulağa dolaşıyor.” sözlerini hatırlattı.

Videoda dizinin oyuncuları Gezi Parkı’yla ilgili komik bir muhabbet yapıyordu. İşte tüm bunların “Leyla ile Mecnun” ekibiyle TRT’nin arasını açtığı söyleniyor. Dizinin akıbetinin ne olacağı belli değil.

“ÇEKİMLERE GÜNLER KALA AÇIKLAMA YOK”

Geçen sezon sonunda TRT yönetimi yeni dönemde dizinin devam edeceğini söylemişti ekibe… Yapım şirketi de buna göre setin başlangıç tarihini 15 Ağustos olarak belirledi. Çekimlere günler kala TRT’den hâlâ konuyla ilgili Eflatun Film’e herhangi bir açıklama yapılmış değil.

“DİZİNİN KALKTIĞI DEDİKODULARI DOLAŞIYOR”

Belirsizliğin bu kadar güçlü olmasının en büyük nedeni de Gezi Parkı olaylarından sonra dizinin tekrarlarının TRT’den kaldırılması. Dizinin tekrarları uzun süredir yayınlanmıyor. Bunun üzerine genel yönetmen Onur Ünlü geçtiğimiz gün dizi ekibiyle bir toplantı yaptı ve “Dizinin kalktığı dedikoduları kulaktan kulağa dolaşıyor. Devam edip etmeyeceğimiz konusunda TRT’den bana herhangi bir bilgi verilmiş değil. Dizinin akıbeti konusunda belirsizlik sürüyor. Kanalın son kararını bekliyoruz. Şimdilik tek söyleyebileceğim bu” dedi.

Bir cevap yazın