Muhsin Yazıcıoğlu’nun annesi acı ölümü anlattı

FİDAN YAZICIOĞLU, OĞLUNA ÖZLEMİ ANLATTI…

Fidan Teyze’nin en büyük arzusu öldükten sonra oğluna kavuşmak… 

Her gece uyumadan önce Muhsin Yazıcıoğlu’nu rüyasında görmek için dualar okuduğunu ancak oğlunu rüyasında göremediğini anlatan Fidan Yazıcıoğlu, oğluna olan özlemini anlattı. 

TRT Haber ekranlarında Zeliha İlhan Doymuş’un hazırlayıp sunduğu “Ömür Dediğin” programının bu haftaki konuğu Büyük Birlik Partisi Eski Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun annesi Fidan Yazıcıoğlu’ydu.  

Türk siyasi tarihinin son kırk yılında etkin ve seveni sevmeyeninden çok olan, Büyük Birlik Partisi Kurucusu Muhsin Yazıcıoğlu, beş arkadaşıyla birlikte 25 Mart 2009 tarihinde Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesi yakınlarındaki Keş Dağı’na düşen helikopterde hayatını kaybetmişti.

Onun ölümü ne yazık ki, şüpheli ve acı ölümlerden biri olarak akıllara kazındı. Muhsin Yazıcıoğlu’nun acı ölümü, onu tanıyan tanımayan, seven sevmeyen herkesi derinden üzmüştü.

Türk siyasi tarihinin son kırk yılında etkin olan merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun Sivas’ta yaşayan annesi Fidan Yazıcıoğlu inancı sayesinde oğlunun acısına dayanabilmiş bir çınar… 

Fidan Yazıcıoğlu’nun, evladının üşüyerek ölüme gittiği o anlarda hissettiği acının tarifi olmasa gerek. 

Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu bir de annesinin yumuşak yüreğinden süzülen cümlelerle dinleyin. 

İŞTE ANNESİNİN SÖZLERİNDEN MUHSİN YAZICIOĞLU’NA OLAN ÖZLEM

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın