Sapığını Deşifre Etti

Sunucu Burcu Esmersoy, resmi Twitter  hesabından cep telefonuna gelen mesajları yayınladı. Tanımadığı bir telefon numarasından oldukça samimi mesajlar alan Burcu Esmersoy, bu duruma “Bizim telefon sapığı yine çıldırdı” mesajını yazdı.

BURCU’YA SAPIK ŞOKU

Güzel sunucu Burcu Esmersoy, telefonuna gelen mesajlar yüzünden zor anlar yaşıyor. Star TV ekranlarında yayınlanan “Nedir Ne Değildir” programını sunan Burcu Esmersoy, cep telefonuna gelen mesajlarını Twitter’dan yayınlayarak isyan etti. Esmersoy, “Bizim telefon sapığı çıldırdı” diyerek cep telefonuna gelen mesajları yayınladı.

BURCU, GÖRÜCÜ USULÜ EVLİLİK İSTİYOR

TRT1 ekranlarında Kadir Çöpdemir’in sunumuyla yayınlanan ‘Koptu Geliyor’ programına konuk olan Burcu Esmersoy, özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ekranların gözde ismi Burcu Esmersoy, ilginç açıklamalar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün katıldığı bir TV programında Esmersoy’un 15 yıl Kick Boks yaptığı ortaya çıkınca herkes şoka uğradı.

Kendisine Acun Ilıcalı’yı örnek aldığını ve ona gıpta ettiğini itiraf eden Esmersoy, görücü usülü evlilikten yana olduğunu da sözlerine ekledi. Esmersoy, “Eski evlilikler daha mutlu. Ben de görücü usülü evlenmek istiyorum.”

esmersoy-a-telefon-sapigi-dadandi-4229306_2637_b (1)

Bir cevap yazın