Sezen Aksu Bodrum’da korkuttu

Sezen Aksu’nun Bodrum konseri kendi deyimiyle nazara geldi. Antik Tiyatro’da ilk şarkısı için binlerce kişinin karşısına çıkmaya hazırlanan ünlü sanatçı, sendeleyince bir anda kendini yerde buldu. Hemen yerden kaldırılıp tekrar kulise götürülen Sezen Aksu, için herkes seferber oldu.

Birkaç dakika sonra tekrar sahneye çıkan Aksu, binlerce kişiden büyük alkış aldı. Nazara geldiğini söyleyen ünlü sanatçı, “Bugün otelde boy aynası kırıldı. Oğlum Mithat’a nazar çok değerdi. Sanırım ben de nazara geldim” dedi. Sağ kolunun hafif ağrıdığını söyleyen Aksu, “Kolumda bir şey var gördüğünüz gibi. Yüreğiniz ağzınıza geldi biliyorum. Ama içiniz rahat olsun” diye konuştu. Sanatçı, “Firuze” şarkısını seslendirirken seyircilerin eşlik etmesi üzerine kendisi söylemeyi bıraktı.

Aksu şarkı bitince, “Eskiden kimse bilmezdi, sadece dinlerdi. Şimdi herkes söylüyor. Mustafa (Sandal) iyi ki biz yine bu işten biraz ekmek kazandık. Ben artık dikiş yapıyorum. Kuantum kitabı okuyorum” dedi. Sezen Aksu’yu dinlemeye gelen isimler arasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik’in eşi Şahsenem Sema Çelik ile sanatçılar Mustafa Sandal, eşi Emina Sandal, Tuba Büyüküstün ve eşi Onur Saylak da vardı. Meltem Cumbul ise ünlü sanatçıyı kuliste dinledi.

Bir cevap yazın