sivilce ve akne lekelerine kesin çözüm

İsviçre’de üretilen Lavieor ile artık cilt lekelerini dert etmenize gerek yok! Çünkü, Lavieor tüm dünyada yıllarca yapılan cilt araştırmalarının neticesinde ortaya çıkmıştır. Leke üzerinde etkinliği kanıtlanmış aktif bileşenler ve kök hücre teknolojisiyle formülize edilmiştir. Avrupa’da birçok denek üzerinde yapılan klinik testlere göre düzenli kullanım ile kısa sürede %50’ye varan oranlar da lekeleri yok ettiği kanıtlanmıştır. Başta güneş lekeleri olmak üzere, yaşlılık ve gebelik gibi faktörlerin oluşturduğu lekelerin giderilmesinde etkilidir.

Lavieor diğer ürünlerin aksine cilt beyazlatıcı değildir. Uygulandığı bölgede bulunan cilt üzerindeki farklılıkları belirleyerek lekeleri tespit eder. Bu sayede sadece lekeler üzerinde çalışır.

Lavieor içerdiği Genistein ve Sulforaphane isimli özel maddeler sayesinde lekeye sebeb olan sinyal moleküllerini bloklayarak leke oluşumunu engellemektedir. Ayrıca UV filtreleri ve günlük bakım için yeterli olan SPF20 koruma faktörü içeren ürün, özellikle güneşten kaynaklanan lekelerinin oluşumunu durdurur.

Lavieor’un özellikleri nelerdir?
 İsviçre’de kök hücre teknolojisiyle formülize edilmiştir.
 Organik kozmetik sertifikalı bir üründür.
 Cilt beyazlatıcı değil, leke giderici bir üründür.
 Avrupa’da dermatolojik olarak test edilmiştir.
 Ciltte oluşan leke tiplerinin tamamında etkilidir.
 Etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Lavieor’un yan etkisi var mıdır?
Lavieor’un cildinize hiçbir yan etkisi olmadığı Avrupa’da dermatolojik olarak test edilmiştir. Oluşum sebebi ne olursa olsun tüm cilt lekesi problemlerinde güvenle kullanabileceğiniz başarılı bir leke giderici üründür.

Etkinliği kanıtlanmış leke giderici krem: Lavieor
Lavieor leke kremi içerdiği aktif maddeler, İsviçre Skin Test Institute tarafından Dr. Alain Béguin ve ekibi tarafından test edilmiştir. Yaşları 40 ila 66 arasında değişen 12 denek üzerinde 8 hafta boyunca günde 2 kere uygulanarak denenmiştir. Yapılan klinik testlere göre; Lavieor’un cilt lekeleri üzerindeki olumlusu etkisi kanıtlanmıştır.

Bir cevap yazın