Vatandaşa ceza, Serdar Ortaç’a hatıra pozu…

Hafta sonları Bebek’te sıkışan trafik üzerine; her Pazar günü olduğu gibi geçtiğimiz Pazar da kontroller sıkılaştırıldı. Yanlış yere park edilen araçları önlemek isteyen trafik ekipleri; Bebek’in en popüler mekanı Lucca’nın önüne geldi. Ekipler, yanlış yere park eden bir motosiklete ceza kesmek üzereyken; ortaya Serdar Ortaç çıktı. Lucca’da sevgilisi Chloe ile keyif yapan ünlü şarkıcı, soluğu hemen ekiplerin yanında aldı.

BİLMEDEN BIRAKMIŞ!

Takvim’de yer alan habere göre, Serdar Ortaç, motosikletini yanlış yere bilmeden park ettiğini söyledi. Bunun üzerine ekipler, popçuya ceza kesmek yerine Serdar Ortaç’la hatıra fotoğrafı çektirdi. 77 liralık cezadan kurtulmanın mutluluğunu yaşayan Ortaç, polislerle keyifle poz verirken; etrafta gazetecilerin olduğunu gören polislerin tadı kaçtı. Fotoğraf çekiminin ardından Ortaç, sevgilisiyle motoruna binip Bebek’ten ayrıldı.

POLİSİN KEYFİ KAÇTI

Ünlü popçuyla hatıra fotoğrafı çektirirken gazetecilerin görüntü aldığını fark eden trafik polisinin yüzü bir anda asıldı. Serdar Ortaç’ın ise keyfine diyecek yoktu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın